Ne ile Nasıl Takı Kullanmalı

 Takı Kullanırken tabii ki trendler gelir ve gider ve aksesuarlar kullanma şeklimizi kesinlikle etkiler, ancak her bir trendi kişisel tarzınıza göre tartmak ve sizin için çalışacak şekilde uyarlamak önemlidir. Kıyafetiniz katılacağınız topluluklar, toplantılar ve ziyaretler hangi takıları kullanacağınızı belirleyecektir.

Bununla birlikte, aksesuarlar moda riski almak için harika bir yerdir. Bir kolye nispeten küçük bir yatırımdır, bu yüzden devam edin ve konfor alanınızın biraz dışında olduğunu hissedebileceğiniz bir şey deneyin. Asla bilemezsin, hoşuna gidebilir. Bazen size çok yakışan bir kolye veya küpe tüm dikkatleri üzerine toplayacak, sizi farklı kılacaktır. Kişiler sizi takılarınızla hatırlayacak nereden aldın diye soracaklardır.

Güncel trendler söz konusu olduğunda, kalın deyim kolyelerin yerini katmanlı narinler alıyor.  Çoğu zaman kadınların daha minimalist bir tarz lehine bir kolyeden vazgeçtiğini görüyorum.

Ayrıca, kalın kazaklar ve büyük balıkçı yakaların şu sıralar popüler olması nedeniyle bazen bir kolyeye hiç ihtiyacınız olmuyor. İlkbahar ve yaz modası hakim olduğunda bu biraz değişecek, ama yine de bazı örneklere geçelim.
1. Önce üstünüzün bir kolyeye ihtiyacı olup olmadığını ve kıyafetinizin odak noktasının nerede olmasını istediğinizi belirleyin.
Örneğin, kıyafetinizin üst yarısı sade mi, bu yüzden kahraman parçası olmak için daha büyük bir kolyeye mi ihtiyacınız var? Yoksa derin bir dekolteyi doldurmak için küçük, zarif bir kolye mi istiyorsunuz? Yoksa sizi kolye takmaktan alıkoyan fırfırlı veya başka süslemeli bir dekolteniz mi var?
Kolye sizin kahraman parçanız olacaksa, önce onu seçecek ve onu iltifat etmek için diğer aksesuarlarınızı seçeceksiniz. Ancak, farklı özgün küpeler veya yoğunluğu üstünüze çekecek kolyeler istediğinizi biliyorsanız, kolye, kıyafetin geri kalanını onunla rekabet etmeden desteklemesi için kıyafeti giydikten sonra seçilmelidir.
2. Kıyafetiniz çok alımlıysa, takınızı basit tutun ve tam tersine, cesur bir kolye temel bir kıyafete harika bir ek olabilir.
Örneğin bir  leopar kazak giyiyorsanız  bir kolye takmayıp  onun yerine daha büyük küpeler tercih edebilirsiniz.

3. Üstünüzün yakasını tamamlayan bir kolye seçin.
V yakalı bir üst, daha kısa bir kolye (40cm   veya 45cm) ile harika görünüyor çünkü v şeklini taklit ediyor ve yaka çizgisini dolduruyor.

 

Hakkımızda

TonPoli ile doğanın ulaşılmaz pırıltısını yakalayıp yansıtın... TonPoli siz fark yaratın diye tasarlar...

Mağaza

TonPoli Trendyol Mağaza

TonPoli Trendyol Mağaza